Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych

Teamquest Pabianice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Darmowy posiłek

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Naszym klientem jest międzynarodowy potentat technologii LED oraz innowacyjny producent oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Obecnie dla tej firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych

Obowiązki:

  • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów w obszarze szeroko rozumianej infrastruktury IT - komputery PC, laptopy, drukarki, peryferia, telefony, aplikacje, system poczty elektronicznej,
  • Konfiguracja, instalacja, administracja i zabezpieczenie systemów informatycznych, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych,
  • Pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych i funkcjonalnych Klienta biznesowego związanych z budową i rozwojem systemów i rozwiązań IT
  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych celem likwidacji awarii oraz modernizacji,
  • Wsparcie i współudział w projektach biznesowych w zakresie systemów teleinformatycznych,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń celem przekazanie zdobytej wiedzy,
  • Zapewnienie dostępności systemów IT (24h /7)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil informatyczny,
  • Doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT, (preferowane doświadczenie zawodowe związane z bezpośrednim wsparciem technicznym użytkowników sprzętu i systemów IT)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych MS Office, Skype for Business, Teams,
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN oraz Wi-Fi
  • Znajomość sieci Cisco
  • Znajomość metodyki ITIL
  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań
  • Bardzo dobre zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współdziałania w zespole i pro-aktywność

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty poświadczające kompetencje zawodowe związane z technologiami IT
  • Praktyczna znajomość MS Visio

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Szeroki zakres świadczeń z ZFŚS

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Sieci i Systemów Operacyjnych, praca w Pabianice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.