Administrator Baz Danych (MS SQL)

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Umowa B2B

Obecnie, dla naszego Partnera, lidera na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Administratora baz danych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
  • Wynagrodzenie: w trakcie ustalania
  • Czas trwania projektu: stała współpraca

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania warstw poniżej warstwy aplikacji (hardware / chmura, system operacyjny, bazy danych)
  • wsparcie zespołów aplikacyjnych w optymalizacji wydajności i rozwiązywaniu problemów
  • operacje związane z utrzymaniem infrastruktury (np. backupy, rozszerzanie storage)
  • zarządzanie konfiguracją platformy analitycznej (np. instalacja nowego oprogramowania)

Wymagania:

  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu bazami danych MSSQL min 5 lat (SQL Server 2008 - 2016)
  • znajomość zagadnień i technologii związanych z hurtownią danych: SSIS, SSAS, SSRS
  • znajomość PostgreSQL, mySQL
  • optymalizacja baz pod kątem wydajności i stabilności, konfiguracja clustra (Always-On Availability Groups)

Mile widziane:

  • doświadczenie praktyczne z bazami noSQL (mongoDB) i Real Time (cassandra)
  • doświadczenie w pracy z bazami w trybie usługowym (rozwiązania chmurowe)

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • pełne wprowadzenie do obowiązków - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Gdzie szukać pracy jako Administrator Baz Danych (MS SQL)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Administrator Baz Danych (MS SQL) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Administrator Baz Danych (MS SQL) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Baz Danych (MS SQL), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.