Samodzielna księgowa/księgowy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. od 2002 roku prowadzi działalność gospodarczą i zajmuje się usługowym prowadzeniem kompleksowej księgowości przedsiębiorców, prowadzimy książki przychodów i rozchodów oraz pełne księgi, a także obsługę kadrowo-płacową.

W obecnej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko: Samodzielna księgowa/księgowy

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów biura,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, GUS, Intrastat,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby klientów, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • kontakt z klientami biura.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • atutem będzie znajomość programów Comarch ERP Optima,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, rzetelność.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B),
  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • godziny pracy od pon. do czw. 8.00-16.30, w pt. 8.00-14.00,
  • możliwość pracy z domu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • miłą, wspierającą i niekorporacyjną atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres cv@ckdhetman.pl

Prosimy o załączenie do cv zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Gdzie szukać pracy jako Samodzielna księgowa/księgowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Samodzielna księgowa/księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Samodzielna księgowa/księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Samodzielna księgowa/księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie