PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto Sender International

  • Ostrawa, Czechy
    Brno, Czechy
  • 22-03-2020 , do końca 11 dni

Agencja Pośrednictwa Pracy "SENDER INTERNATIONAL" (KRAZ 21866) poszukuje pracowników produkcji w rejonach Ostrawy i Brna.
Praca manualna przy taśmie produkcyjnej w fabryce części samochodowych (zamki, fotele, oświetlenie):


W okolicy Brna (kobiety, mężczyźni, pary)
Terminy przyjazdow:
28.01.2020
10.02.2020
25.02.2020 + możliwe późniejsze

W okolicy Ostrawy (nie ma przyjęć par, kobiety i mężczyźni zakwaterowani są w różnych miejscach)

Przyjęcia co poniedziałek i czwartek albo co środę, w zależności od zakładu pracy. Szczegóły nakreślamy w trakcie rekrutacji bądź w odpowiedzi na zapytania mailowe.


Praca na dowolnie długi okres czasu.
Cenimy punktualność i dyspozycyjność. Brak wymaganych kwalifikacji.
Legalny kontrakt zagraniczny, ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie w dni pracujące.
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 531-887-227 lub przesyłanie CV na adres e-mail.

Opis stanowiska pracy

Praca manualna przy produkcji części samochodowych.

Wymagania stawiane kandydatom

Dyspozycyjność, punktualność. Brak wymaganych kwalifikacji.

Nasza oferta

  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wyżywienie w dni pracujące
  • Zarobki na poziomie +-4000zł netto po odliczeniu kosztów

 


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Fundusz socjalny

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto w miejscowości: Brno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sender International lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI ~4000 zł netto, praca w Brno dopasowana do Twoich wymagań.Sender International praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Danuta Życka

e-mail send-to@wp.pl

phone 531887227

KRAZ: 21866

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Fizjoterapeuta

Koszalin, zachodniopomorskie


Planista Produkcji (nr ref.: 10303)

Wrocław, dolnośląskie


Junior Node Developer

Gdynia, pomorskie


Regular/Senior .NET Developer

Warszawa, mazowieckie