Inżynier sieciowy - bezpieczeństwo sieci

Teamquest Żywiec

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Szkolenia

Umowa B2B

Nasz Klient swój wizerunek opiera na kilkunastoletniej tradycji pozwalającej na dynamiczny postęp oraz nieustanne gromadzenie i pogłębianie wiedzy w zakresie najnowszych technologii teleinformatycznych. Z najwyższą dbałością i konsekwencją realizują powierzone im zlecenia, dzięki czemu nieprzerwanie poszerzają grono Klientów sprzyjając powodzeniu ich własnych interesów, jednocześnie zyskując zadowolenie oraz wspólnie kreując długoterminowe relacje biznesowe Dynamiczny rozwój i wzrost zainteresowania odbiorców wysoką jakością oferowanych usług i produktów umożliwiło otwarcie kolejnych oddziałów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Gliwicach. W 2011 roku oddali do użytku jedno z najnowocześniejszych centrów przetwarzania danych w Polsce a także uruchomili system helpdesk oferujący naszym Klientom całodobowe wsparcie techniczne.

Obowiązki:

  • Zarządzanie infrastruktura sieciową WAN i LAN (HP, Cisco, Extreme Networks)
  • Projektowanie i wdrażanie projektów sieciowych wraz z dokumentacją
  • Zapewnianie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa sieci oraz danych
  • Outsourcing i obsługa firm zewnętrznych w zakresie rozwiązań sieciowych
  • Współpraca z Działem Handlowym

Wymagania:

  • 4+ lat doświadczenia w utrzymywaniu, monitorowaniu i projektowaniu sieci w Data Center
  • Bardzo dobrej znajomości:
    • technologii WAN i LAN
    • protokołów routingu (BGP, OSPF)
    • systemu Linux od strony sieciowej
    • konfiguracji routerów, przełączników, firewall, WAF, IPS/IDS oraz urządzeń balansowania ruchu
  • Doświadczenie z punktami wymiany ruchu
  • Doświadczenie w budowaniu i administracji routerami Linux (Quagga, Bird)
  • Umiejętności diagnozowania problemów sieciowych
  • Znajomości zagadnień sieciowego bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Samodzielności w działaniu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemów z rodziny Linux na poziomie administracyjnym
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (w szczególności KVM, Vmware)
  • Doświadczenie na stanowisku administratora usług hostingowych
  • Doświadczenie z SDN i budową sieci pomiędzy wieloma DC
  • Doświadczenie z Infiniband
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających wiedzę z zagadnień sieciowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Dodatkową premię za produktywność
  • Elastyczną formę współpracy - B2B (płatny urlop) bądź umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet benefitów takich jak:
    • opieka medyczna
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie na życie
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • konferencje branżowe
  • Długoterminową współpracę

Gdzie szukać pracy jako Inżynier sieciowy - bezpieczeństwo sieci

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier sieciowy - bezpieczeństwo sieci w miejscowości: Żywiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier sieciowy - bezpieczeństwo sieci Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier sieciowy - bezpieczeństwo sieci, praca w Żywiec dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.