FRISTA - Front-end (Vue.js) Developer

Talentica.pl Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Cześć!

Obecnie szukamy nowego członka zespołu na stanowisko Front-end (Vue.js) Developera dla naszego Klienta - szwajcarskiej firmy outsourcingowej zatrudniającej 160 osób.

Lokalizacja: Al. Jerozolimskie, 00-697 Warszawa

Dołączysz do 8-osobowego zespołu e-commerce (3 osoby pracują na stanowisku dev).

Projekt: Platforma sklepu online znanej marki odzieżowej

Większość Twojej pracy do development, a 20-30% to utrzymanie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Odpowiedzialność za wygląd platformy jednej z wiodących marek odzieżowych w Europie
  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy sprzedażowej
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań - developmentem, testami, wdrożeniem
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań

Jakie firma ma oczekiwania względem Ciebie?

  • Bardzo dobra znajomość Vue.js i narzędzi z nim powiązanych
  • Bardzo dobra znajomość vanilla js (es6, es7, es8)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość css (flex, scss) oraz html
  • Znajomość nowoczesnych sposobów pisania aplikacji (mobile first, offline first, rwd, pwa)
  • Zmysł i wyczucie UX
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Czemu ta oferta jest fajna?

  • Możliwa praca zdalna 2 dni w tygodniu
  • Udział w płatnych szkoleniach i konferencjach
  • Ugruntowana pozycja na rynku
  • 70%-80% czasu będziesz poświęcał na development
  • Pomimo umowy B2B otrzymasz płatny urlop

Pozostałe informacje ogólne:

  • Praca zdalna możliwa max. 2 dni w tygodniu
  • Godziny pracy: 9:00-17:00
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny parking dla rowerów

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako FRISTA - Front-end (Vue.js) Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: FRISTA - Front-end (Vue.js) Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako FRISTA - Front-end (Vue.js) Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FRISTA - Front-end (Vue.js) Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.