Senior .NET Developer

NBC Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Szkolenia

Rozwój Kariery

NBC jest firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 Specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to doświadczeni Specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeety)!

Powiększamy nasz zespół, dlatego poszukujemy Specjalistów: Senior .NET Developer

Czeka na Ciebie:

 • praca przy aplikacjach bankowych,
 • tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla wielkich instytucji finansowych,
 • opracowywanie nowych efektywnych rozwiązań,
 • rozwój części back-end'owej projektów,
 • udział w projektach na skalę światową.

Dołącz do nas, jeśli:

 • posiadasz solidne doświadczenie w pracy z językiem programowania C# (.Net),
 • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwoju baz danych,
 • możesz pochwalić się dobrą/ bardzo dobrą znajomością języka angielskiego,
 • takie narzędzia jak Fenergo Version 8, ReactJS/ Redux, Javascript (ES6), Webpack, Elasticksearch, MS SQL 2016, Oracle 12c - nie są Ci obce (znajomość technologii jest mile widziana).

Oferujemy:

 • ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich potrzeb,
 • możliwość wystąpień w roli prelegenta na naszych eventach dedykowanych branży IT,
 • benefity do wyboru, m.in.: prywatną opiekę medyczną (różne pakiety Medicover), kartę MultiSport, dostęp do platform e-learningowych.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior .NET Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior .NET Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior .NET Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior .NET Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Solution Manager/Project Manager

Wrocław, dolnośląskie


Network Engineer

Wrocław, dolnośląskie


Software Tester (Junior/Mid)

Wrocław, dolnośląskie


Senior QA Automation Engineer

Wrocław, dolnośląskie