Pracownik administracyjno-techniczny

LeasingTeam Group Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik administracyjno-techniczny

Zadania:

 • Wykonywanie drobnych i podstawowych prac instalacyjnych sprzętu technicznego: audio, video (rzutnik, laptop)
 • Kontakt z Działem IT w sprawie bardziej zaawansowanych usterek;
 • Przygotowywanie sal wykładowych: ustawianie krzeseł, włączanie i sprawdzanie sprzętu technicznego;
 • Wykonywanie prac administracyjnych (odbieranie przesyłek, prowadzenie korespodencji elektronicznej związanej z administracją techniczną)

Wymagania:

 • Praktyczna wiedza z zakresu utrzymania budunków oraz obsługi sprzętu technicznego: IT, elektronicznego, audio, video;
 • Umiejętności manualno-techniczne;
 • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;

Oferujemy:

 • Umowa o pracę;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie;
 • Godziny pracy: I. 7:30-15:30 (niedziela-czwartek), II. 12:00-20:00 (wtorek-sobota)
 • Niezbędne narzędzia pracy;
 • Praca w ścisłym centrum Warszawy;

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik administracyjno-techniczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik administracyjno-techniczny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik administracyjno-techniczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik administracyjno-techniczny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Mid DevOps Engineer

Warszawa, mazowieckie


Ruby on Rails developer (Mid)

Warszawa, mazowieckie


Frontend Developer

Warszawa, mazowieckie