Pracownik Magazynowy na pół etatu, zmiana od 15:00 do 19:00

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Bielawa Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydata do pracy w Bielawie na stanowisku Pracownika Magazynu.


Mamy dla Ciebie najlepszy sposób na dorobienie do pensji!

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-19:00
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną premię każdego miesiąca
  • niezbędną odzież ochronną do pracy

 

Pracuj przy:

Skanowaniu paczek skanerem ręcznym, sortowaniu przesyłek, rozładunku/ załadunku przesyłek ważących do 30 kg z kontenerów liniowych.

 

Jeśli cechuje Cię:

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • sprawność fizyczna

Nie czekaj, aplikuj!

 

Dodatkowe informacje

Daj się poznać i otwórz się na nowe możliwości.

Czekamy na kontakt -  zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Magazynowy na pół etatu, zmiana od 15:00 do 19:00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Magazynowy na pół etatu, zmiana od 15:00 do 19:00 w miejscowości: Piława Dolna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Magazynowy na pół etatu, zmiana od 15:00 do 19:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Magazynowy na pół etatu, zmiana od 15:00 do 19:00 , praca w Piława Dolna dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie