New Business Manager (Agencja reklamowa)

LeasingTeam Group Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: New Business Manager (Agencja reklamowa)

Zadania:

 • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych;
 • Pozyskiwanie briefów/udział w przetargach;
 • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji i negocjacji;
 • Rozwijanie współpracy i budowanie długotrwałych biznesowych relacji z Klientami.

Wymagania:

 • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Doświadczenie w branży agencyjnej(marketing zintegrowany)
 • Umiejętność przygotowywania prezentacji;
 • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

 • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje uzależnione od wyników;
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji;
 • Samodzielne stanowisko pracy;
 • Szansę na rozwój zawodowy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako New Business Manager (Agencja reklamowa)

Jaka oferta pracy na stanowisku: New Business Manager (Agencja reklamowa) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako New Business Manager (Agencja reklamowa) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko New Business Manager (Agencja reklamowa), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Technik farmaceutyczny

Warszawa, mazowieckie


Konsultant ubezpieczeniowy

Warszawa, mazowieckie