Specjalista ds. sprzedaży samochodów - linia przychodząca

Idea Siemianowice Śląskie Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Jak często myślałeś o tym, że w pracy nikt nie docenia Twoich osiągnięć i umiejętności? Jak często borykałeś się z obietnicami bez pokrycia? Ile razy myślałeś o tym, że powinieneś zarabiać znacznie więcej niż faktycznie dostajesz ?
Młode Wilki! Tak nazywamy nasz zespół doskonałych sprzedawców, którzy nie są zainteresowani przeciętnymi osiągnięciami, a dążą do tego by zdobywać najwyższe szczyty finansowej niezależności robiąc to co potrafią najlepiej -- sprzedawać! Najlepsi w ciągu roku potrafią zarobić nawet 120 000 złotych! I to nie jest żart. Przyjdź i przekonaj się, że warto.

Więc jeśli jesteś młodym wilkiem, który:

- jest mocno nastawiony na cel,
- posiada silną motywację do działania i osiągania wyników,
- jest pewny siebie i swoich sprzedażowych umiejętności,
- dąży do rozwoju i posiada chęć nauki,
- a przy tym potrafi budować relacje z klientem i zespołem

to zastanawiamy się, dlaczego jeszcze do nas nie dołączyłeś?


Wystarczy, że w swojej pracy:

- będziesz potrafił badać potrzeby klienta i skroić mu ofertę na miarę
- pomożesz klientowi w podjęciu decyzji finansowania swojego nowego samochodu,
- zbudujesz i potrzymasz relację, tak by klient wiedział, że jesteś profesjonalistą,
- będziesz dążył do tego by być najlepszym pośród najlepszych!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży samochodów - linia przychodząca

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży samochodów - linia przychodząca w miejscowości: Siemianowice Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży samochodów - linia przychodząca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży samochodów - linia przychodząca, praca w Siemianowice Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Kierownik robót

Gliwice, śląskie


Monter/ Monterka elementów sprężystych

Siemianowice Śląskie, śląskie