Kontroler produkcji

LeasingTeam Group Biskupice Podgórne

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Darmowy transport

System premiowy

Rozwój Kariery

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler produkcji

Zadania:

  • Rola aktywnego obserwatora
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Obsługa komputera i paneli dotykowych
  • Zmiana parametrów produkcyjnych
  • Załadunek materiałów do maszyny przy pomocy specjalnych wózków
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera (panele dotykowe)
  • Podstawowa znajomość programu Excel
  • Samodzielność (po odpowiednim wdrożeniu)
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe+premia
  • Bogaty pakiet benefitów (darmowy transport do i z miejsca pracy, dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwość szybkiego awansu

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Gdzie szukać pracy jako Kontroler produkcji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kontroler produkcji w miejscowości: Biskupice Podgórne jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kontroler produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler produkcji, praca w Biskupice Podgórne dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.