Specjalista ds. kadr i płac

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Bielsko-Biała Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Zadania:

  • Obsługa kadrowa (sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych i pozostałych dokumentów związanych z zatrudnieniem, realizacja spraw pracowniczych)
  • Obsługa płacowa (naliczanie wynagrodzeń oraz dodatkowych świadczeń, sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, księgowanie listy płac)
  • Raportowanie, przygotowywanie zestawień dla kadry zarządzającej
  • Obsługa PPK
  • Zarządzanie grupowym ubezpieczeniem pracowników
  • Działania administracyjne

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń
  • Praktyczna znajomość regulacji podatkowych dotyczących świadczeń na rzecz pracowników
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne
  • Dokładność i sumienność w pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio w firmie
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie analogiczne do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. kadr i płac

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. kadr i płac Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.