Sprzedawca części zamiennych DAF

FIRMA WANICKI Sp. z o. o. Mogilany Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca części zamiennych DAF

Jeśli szukasz:

  • pracy, w której sam zarządzasz własnym czasem,
  • dużych możliwości i satysfakcji z pracy, a przy tym odpowiedniego wynagrodzenia,
  • pracy w stabilnej firmie umożliwiającej rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • swobodę działania-cenimy ludzi kreatywnych i skutecznych,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW.

Zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
  • kreatywne pozyskiwanie klientów,
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość budowy samochodów ciężarowych,
  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
  • płynna obsługa pakietu MS Office,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzedawca części zamiennych DAF

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca części zamiennych DAF w miejscowości: Mogilany jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FIRMA WANICKI Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzedawca części zamiennych DAF Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca części zamiennych DAF, praca w Mogilany dopasowana do Twoich wymagań.FIRMA WANICKI Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.