Pracownik produkcji wyrobów betonowych

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Toruń Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Fundusz socjalny

Rozwój

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów betonowych

Zadania:

  • Kontrola jakości produkowanego towaru (kostka brukowa)
  • Nadzór nad linią produkcyjną
  • Udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno-naprawczych
  • Utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja do nauki i szkolenia w obsłudze maszyn
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do pracy na 'lewobrzeżu' Torunia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość pracy w soboty (płatne nadgodziny)
  • Stawkę zasadniczą + premie frekwencyjne
  • Możliwość przeszkolenia do obsługi maszyn wibroprasujacych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji wyrobów betonowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji wyrobów betonowych w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji wyrobów betonowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji wyrobów betonowych, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.