Senior JavaScript Developer

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Obecnie dla naszego Partnera, firmy działającej już od 16 lat, oferującej nowoczesne, autorskie, opensourcowe rozwiązanie do edycji tekstu, poszukujemy specjalistów na stanowisko Senior JavaScript Developer.

Informacje o projekcie:

  • Typ projektu: rozwój opensourcowego rozwiązania do edycji tekstu
  • Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)/zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Stack. techn.: JavaScript (ES6+), Webpack, Yarn, Karma, Moka, Chai, Istanbul, PostCSS, ESLint, stylelint, MrGit
  • Struktura teamu IT: 45 osób: Warszawa (25), Poznań (6) zdalnie(12)
  • Budżet: 10 200 - 17 200 PLN netto +VAT (B2B) / 10 000 - 14 300 PLN brutto (UoP)

Obowiązki:

  • Rozwój wiodącego aplikacji firmy, opensourcowego rozwiązania do edycji tekstu
  • Praca z czystym JavaScript
  • Praca w zespole tworzącym autorski framework, który jest wykorzystywany na całym świecie (w tym przez Microsoft, czy IBM)
  • Dbanie o jakość kodu
  • Przygotowywanie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. 3 lata komercyjnego doświadczenia w czystym JavaScript
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju w rozwiązaniach opensourcowych

Oferowane:

  • Fantastyczna atmosfera w firmie (współpracujemy ze sobą, dbamy o innych i szanujemy siebie nawzajem :-) )
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zarówno na pozycji programisty jak i osoby koordynującej pracę innych, podejmującej się zadań związanych z biznesowymi częściami projektów/produktów
  • Pakiet medyczny w Centrum Medycznym Enel Med lub Medicover
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe dni wolne + środki finansowe na rozwój (zależne od stażu, do 5 dni i 6 000PLN na rok)

Gdzie szukać pracy jako Senior JavaScript Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior JavaScript Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior JavaScript Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior JavaScript Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.