Retail Leasing Manager

Michael Page Warszawa

Podsumowanie / Job summary:

Wybrana osoba będzie odpowiadała za podpisywanie nowych oraz przedłużanie istniejących umów najmu w galeriach handlowych.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej lub w agencji nieruchomości,
  • Znajomości rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Zdolności negocjacyjnych, kreatywności,
  • Wysokiej motywacji osiągnięć i orientacji na wyniki

Opis stanowiska / Job description:

  • Pozyskiwanie potencjalnych najemców różnych branży dla danego projektu,
  • Koordynacja procesu wynajmu począwszy od pozyskania klienta do otwarcia sklepu,
  • Przygotowywanie budżetów najmu danego projektu,
  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości komercyjnych,
  • Nawiązywanie i Zarządzanie relacjami z Klientami - najemcami,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • Realizacja celów budżetowych,
  • Regularne raportowanie wyników pracy.

Oferujemy / We offer:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji

Gdzie szukać pracy jako Retail Leasing Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Retail Leasing Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Retail Leasing Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Retail Leasing Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.