Sprzątanie w nocy w McDonald's Jasienica NOWE STAWKI

McDonalds Polska Jasienica Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika sprzątającego na zmianie nocnej:

(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Stawka na start to 18,00 zł brutto/godz., po minimalnym czasie szkolenia (2 pełne miesiąc) zwiększamy stawkę do 19,00 zł brutto/godz.

Za co będziesz odpowiadać?

  • prace porządkowe na sali, kuchni i terenie wokół restauracji,
  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw

Wymagamy jedynie:

  • pozytywnego nastawienia do pracy
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • nie wymagamy doświadczenia - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia,

Co oferujemy w zamian?

  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji- uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę)- elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Sprzątanie w nocy w McDonald's Jasienica NOWE STAWKI

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sprzątanie w nocy w McDonald's Jasienica NOWE STAWKI w miejscowości: Jasienica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sprzątanie w nocy w McDonald's Jasienica NOWE STAWKI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzątanie w nocy w McDonald's Jasienica NOWE STAWKI, praca w Jasienica dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.