Produkcja drutów zbrojeniowych (operator maszyn) - stawka od 13,05 euro brutto/mies. + premie zmianowe - Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Meulebeke, Belgia
 • 19-01-2020 , do końca 206 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla jednej z firm odpowiedzialnej za produkcję drutów zbrojeniowych.

Jeśli wykazujesz się

 • doświadczeniem na analogicznym stanowisku
 • komunikatywną znajomością języka angielskiego
 • wiedzą techniczną, motywacją do pracy
 • chęcią pracy w systemie zmianowym
 • możliwością wyjazdu własnym środkiem transportu do Belgii

Jeśli poszukujesz

 • stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • wynagrodzenia w wysokości 13,05 euro brutto/h + dodatku za zmianę poranną i popołudniową (1,30 euro brutto/h) i nocną (2,61 euro brutto/h)
 • trzynastej pensji karty paliwowej, opieki  medycznej
 • dodatku amortyzacyjnego (100 euro brutto miesięcznie przy podwożeniu pracownika)
 • 50 euro netto za polecenie pracownika (gdy przepracuje miesiąc)
 • opieki polskojęzycznego kordynatora na terenie Belgii oraz pomocy w zoorganizowaniu zakwaterowania

Idealnie trafiłeś! Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Produkcja drutów zbrojeniowych (operator maszyn) - stawka od 13,05 euro brutto/mies. + premie zmianowe - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja drutów zbrojeniowych (operator maszyn) - stawka od 13,05 euro brutto/mies. + premie zmianowe - Belgia w miejscowości: Meulebeke jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja drutów zbrojeniowych (operator maszyn) - stawka od 13,05 euro brutto/mies. + premie zmianowe - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja drutów zbrojeniowych (operator maszyn) - stawka od 13,05 euro brutto/mies. + premie zmianowe - Belgia , praca w Meulebeke dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.