Operator maszyn (przemysł metalowy) - stawka od 13,05 euro brutto/h - praca w Belgii Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Meulebeke, Belgia
 • 18-01-2020 , do końca 169 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla jednej z firm odpowiedzialnej za produkcję drutów zbrojeniowych.

Zakres obowiązków

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyny Filzmoser, maszyny służącej do cięcia prętów zbrojeniowych, automatycznego wspornika EVG, bądz giętarki do siatek zbrojeniowych. Ważne jest abyś przestrzegał zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Aplikuj, jeśli

 • posiadasz doświadczenie jako operator maszyn (przemysł metalowy, drukarski, CNC)
 • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
 • wykazujesz się motywacją, zaangażowaniem
 • chcesz pracować w systemie zmianowym
 • możesz wyjechać własnym samochodem do Belgii

W zamian zapewniamy

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • wynagrodzenie w kwocie 13,05 euro brutto/h + dodatek za zmianę poranną i popołudniową (1,30 euro brutto/h) i nocną (2,61 euro brutto/h)
 • trzynastą pensję, kartę paliwową, opiekę medyczną
 • dodatek amortyzacyjny (100 euro brutto miesięcznie przy podwożeniu pracownika)
 • 50 euro netto za polecenie pracownika (gdy przepracuje miesiąc)
 • opiekę polskojęzycznego kordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn (przemysł metalowy) - stawka od 13,05 euro brutto/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (przemysł metalowy) - stawka od 13,05 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Meulebeke jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn (przemysł metalowy) - stawka od 13,05 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (przemysł metalowy) - stawka od 13,05 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Meulebeke dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie