Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + premie - praca w Belgii Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Aalter, Belgia
 • 19-01-2020 , do końca 204 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla firmy zajmującej się wytwarzaniem drutów zbrojeniowych.

Opis stanowiska pracy

Głównym obowiązkiem pracownika jest obsługa maszyny do produkcji drutów, prętów lub łączenia siatek zbrojeniowych.

Wymagania stawiane kandydatom

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • doświadczenie przy podobnej produkcji (mile widziane)
 • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Nasza oferta

 • polsko-belgijską umowę o pracę
 • wynagrodzenie w wysokości 13,05 euro brutto/h
 • dodatek przy zmianach dziennych (10%), z którym stawka wynosi 14,35 euro brutto/h
 • dodatek przy zmianach nocnych (20%), z którym stawka wynosi 15,66 euro brutto/h
 • premię roczną (tzw. 13. pensję)
 • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem
 • dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
 • 50 euro za polecenie innego pracownika
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora
 • pomoc w organizacji zakwaterowania

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + premie - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + premie - praca w Belgii w miejscowości: Aalter jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + premie - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + premie - praca w Belgii , praca w Aalter dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.