Adwokat/Radca Prawny

Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna spółek, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Zatrudniamy najlepszych specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.

OFERUJEMY:

  • praca w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • rozwój zawodowy i finansowy,
  • doskonała atmosfera pracy.

ZADANIA:

  • prowadzenie postępowania likwidacyjnego szkody osobowej naszego Klienta w zakresie postępowania karnego oraz cywilnego.
  • szacowanie roszczeń,
  • wydawanie opinii prawnych,
  • prowadzenie korespondencji i gromadzenie dokumentacji,
  • formułowanie wezwań do zapłaty, pism uzupełniających, odwołań,
  • formułowanie pism procesowych.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań,
  • znajomość prawa ubezpieczeń gospodarczych,
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych.

Gdzie szukać pracy jako Adwokat/Radca Prawny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Adwokat/Radca Prawny w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy COMPETIA Kancelaria Prawna sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Adwokat/Radca Prawny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Adwokat/Radca Prawny, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.COMPETIA Kancelaria Prawna sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.