Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji opakowań plastikowych dla belgijskiej firmy z branży produkcyjnej.


Opis stanowiska

Obowiązki na tym stanowisku to obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości produktów, dbanie o dobry stan maszyn.

Jeśli posiadasz

  • wiedzę lub doświadczenie techniczne
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu samochodem
  • umiejętność obsługi wózka ręcznego

Jeśli szukasz

  • długotrwałego zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę
  • wynagrodzenia 12,90 euro brutto za godzinę oraz premii zmianowych od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
  • kart żywnościowych o wartości 5,00 euro/dzień do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii
  • nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro/godz. oraz karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • 50 euro netto za polecenie pracownika
  • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Okegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Okegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.