Operator maszyn (części zbrojeń) - 13,05 euro brutto/h - Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Aalter, Belgia
 • 30-01-2020 , do końca 242 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla firmy zajmującej się wytwarzaniem drutów zbrojeniowych.

Jeśli chcesz

 • wynagrodzenia w wysokości 13,05 euro brutto/h
 • dodatek zmianowy (zmiany dzienne i poranne), przy którym stawka wynosi 14,35 euro brutto/h
 • dodatek zmianowy (zmiany nocne), przy którym stawka wynosi 15,66 euro brutto/h
 • premii rocznej (13. pensji)
 • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca)
 • karty paliwowej (za wyjazd własnym samochodem) i 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
 • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
 • zorganizowania zakwaterowania

Dołącz do nas!

Wystarczy, że

 • komunikujesz się w języku angielskim
 • masz doświadczenie jako operator dużych maszyn produkcyjnych (CNC, wytłaczarki, itp.) - mile widziane
 • możesz wyjechać własnym samochodem
 • pragniesz nawiązać długoterminową współpracę z Pracodawcą

Do Twoich obowiązków należeć będzie

 • obsługa maszyny do produkcji drutów zbrojeniowych, tworzenia prętów zbrojeniowych lub łączenia siatek zbrojeniowych
 • wykonywanie innych zadań powierzonych przez Pracodawcę
 • całkowite przestrzeganie zasad BHP

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn (części zbrojeń) - 13,05 euro brutto/h - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (części zbrojeń) - 13,05 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Aalter jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn (części zbrojeń) - 13,05 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (części zbrojeń) - 13,05 euro brutto/h - Belgia, praca w Aalter dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie