Radca prawny

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży finansowej - osoby do pracy na stanowisku:

Radca Prawny
Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz grupy podmiotów gospodarczych w różnych aspektach jej działalności,
  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów,
  • udział w sporach głównie pozasądowych, w mniejszym stopniu w sądowych,
  • zapewnienie zgodności działania grupy i oferowanych przez nią produktów z przepisami prawa oraz uregulowaniami nadzorczymi.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
  • masz minimum 2 lata doświadczenia praktycznego w wykonywaniu zawodu radcy prawnego lub adwokata w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych,
  • masz doświadczenie w pracy projektowej przy wdrażaniu nowych produktów lub usług,
  • znasz bardzo dobrze prawo cywilne (materialne, procesowe), a także gospodarcze w tym z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, handlowego i prawa pracy,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności logicznego myślenia, a także jasnego wyrażania myśli,
  • jesteś osobą bardzo komunikatywną i potrafisz pracować w zespole,
  • masz doświadczenie w pracy dla podmiotu regulowanego lub podlegającego nadzorowi - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej jednym z liderów na rynku w branży finansowej,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity pozapłacowe,
  • ścisłą współpracę z zarządem spółki,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Gdzie szukać pracy jako Radca prawny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Radca prawny w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Radca prawny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Radca prawny, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.