Praca przy taśmie produkcyjnej - od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji.


Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę i długoterminowa współpraca
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 14,88 zł/h brutto
  • premie obecnościowe i jakościowe w wysokości 520 zł
  • praca 3-zmianowa według wcześniej ustalonego grafiku
  • dodatki za pracę w nocy i weekendy 

Co będzie należało do Twoich zadań?

Na oferowanym stanowisku będziesz osobą odpowiedzialną za sortowanie, pakowanie i kontrolę jakościową naszych produktów

Nie wymagamy doświadczenia

Wszystkiego Cię nauczymy, a przed rozpoczęciem pracy przejdziesz szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku. 

Oczekujemy jedynie gotowości do pracy zmianowej i zaangażowania :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca przy taśmie produkcyjnej - od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca przy taśmie produkcyjnej - od zaraz w miejscowości: Gorzów Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca przy taśmie produkcyjnej - od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy taśmie produkcyjnej - od zaraz, praca w Gorzów Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.