Metrolog

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko Metrolog.

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów części przy użyciu prostych środków kontrolno-pomiarowych
  • Obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej (CMM)
  • Tworzenie programów na współrzędnych maszynach pomiarowych (CMM)
  • Współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów
  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny)

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Metrologa lub podobnym
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego
  • Doświadczenie w procesie kalibracji urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy zmianowej

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność obsługi maszyny współrzędnościowej CMM
  • Znajomość logiki tworzenia programów CMM oraz metod pomiarowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Numer ref. MET/037/DEN
Oferta dotyczy pracy stałej

Gdzie szukać pracy jako Metrolog

Jaka oferta pracy na stanowisku: Metrolog w miejscowości: Mrągowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Metrolog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Metrolog, praca w Mrągowo dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Metrolog

Ogłoszenie Archiwalne