Pracownik Działu Testu z uprawnieniami elektrycznymi - atrakcyjne warunki!


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy Pracownika do Działu Testów.


Pracuj z nami!

Jeśli posiadasz uprawnienia SEP powyżej 1 kV, więdze z zakresu elektryki i znasz angielski na poziomie komunikatywnym - zgłoś się do nas!

 

Pracuj w dziale testu jako Młodszy Inżynier i zdobywaj doświadczenie w zawodzie. Do Twoich zadań będzie należało testowanie rozdzielnic elektrycznych - wykrywanie błędów i znalezienie ich przyczyn. 

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku!

 

W zamian za wsparcie naszej firmy zaoferujemy Ci wynagrodzenie w wysokości 23 zł/h brutto powiększone o 0,50 zł/h premii i dodatku miesięcznego za samą obecność w wysokości 340 zł. 

Poszukujemy pracowników na stałe, dlatego tuż po 3-miesięcznym okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę o pracę na czas nieokreślony

Pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, jest też możliwość pracy w soboty. 

Do naszej firmy dowiezie Cię bezpłatny autobus pracowniczy - startujemy z Centrum Szczecina, Stargardu i Pyrzyc. 

 

Zgłoś się do nas, umów się na spotkanie i rozpocznij pracę od noworocznego poniedziałku :)

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Działu Testu z uprawnieniami elektrycznymi - atrakcyjne warunki!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Działu Testu z uprawnieniami elektrycznymi - atrakcyjne warunki! w miejscowości: Pyrzyce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Działu Testu z uprawnieniami elektrycznymi - atrakcyjne warunki! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Działu Testu z uprawnieniami elektrycznymi - atrakcyjne warunki!, praca w Pyrzyce dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.