Key Account Manager FMCG - mięsa, wędliny, snack food, przyprawy

Idea Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Samochód służbowy

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Smak, zapach i jakość -- to trzy cechy, które sprawiają, że nasze mieszanki przypraw nie potrzebują wielu działań marketingowych -- nasz produkt po prostu broni się sam!

Znamy nasze możliwości i szukamy do naszego zespołu osoby, która je dobrze wykorzysta! Oto przepis na wybornego Key Account Manager

Region: cała Polska

Kogo szukamy:

  • stanowisko nie będzie nowe w naszej firmie, jednak zakres zadań i możliwości będzie inny niż do tej pory,
  • szukamy, bo chcemy wzmocnić obecną strukturę sprzedaży

Zadania na Ciebie czekają:

  • rekonesans rynku oraz poszerzenie gamy klientów,
  • badanie potrzeb klienta i wynajdywanie pasujących rozwiązań
  • rozwój produktu w sieciach handlowych
  • tworzenie projektów i wdrażanie ich u klienta,
  • klasyczne działania marketingowe: targi, prezentacje, promocje ect.

Czego w Tobie szukamy:

  • ok. 4 letniego doświadczenia w pracy w firmie związanej z przetwórstwem spożywczym
  • doświadczenia w docieraniu do nowych rynków i budowaniu bazy klientów,
  • wybitnych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • kreatywności i inicjatywy,
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Dodatkowe plusy w rekrutacji dostaniesz za:

+ Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego

+ Znajomość każdego rynku gotowego na przyjęcie nowych mieszanek przypraw

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Key Account Manager FMCG - mięsa, wędliny, snack food, przyprawy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager FMCG - mięsa, wędliny, snack food, przyprawy w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Key Account Manager FMCG - mięsa, wędliny, snack food, przyprawy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Manager FMCG - mięsa, wędliny, snack food, przyprawy, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie