Operator linii produkcyjnej

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Imprezy firmowe

System premiowy

Bony Świąteczne

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Skarbimierz Osiedle, woj. opolskie

Zadania:

  • Obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń do ekstruzji, cięcia i pakowania folii
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Prowadzenie procesu produkcji oraz dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderami, magazynem, działem jakości i działem utrzymania ruchu
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur, zasad BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i dostosowania się do instrukcji technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (równoważny czas pracy - 12-godzinny)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i skrupulatność
  • Swobodna obsługa komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku operatora linii ekstruzji w parku maszynowym sterowanym i ustawianym komputerowo
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne oraz uprawnienia na suwnice UDT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (realna możliwość przejęcia przez Klienta)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek zmianowy, premię za wyniki (zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności)
  • 15 dni wolnych w miesiącu, a do tego nadgodziny wypłacane z każdą wypłatą :)
  • Możliwość rozwoju (szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje np. UDT, suwnice, wyjazdy zagraniczne doszkalające dla wybranych osób)
  • Zapewniamy odzież roboczą
  • Dwie przerwy w ciągu dnia pracy (15 i 20 min.)
  • Automat z przekąskami, codziennie świeże owoce, dostęp do kantyny
  • Paczki i spotkania okolicznościowe, bony podarunkowe
  • Pracę w przyjemnej, kameralnej i rodzinnej atmosferze

Gdzie szukać pracy jako Operator linii produkcyjnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator linii produkcyjnej w miejscowości: Skarbimierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator linii produkcyjnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator linii produkcyjnej, praca w Skarbimierz dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.