Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości
Warszawa
NR REF.: 1132906

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży leasingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds dokumentacji w dziale księgowości

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację prawidłowego obiegu dokumentów, skanowanie dokumentów/faktur oraz współpracę z działem księgowości.

Od kandydatów oczekujemy skrupulatności, umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności obsługi komputera i scanera.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, możliwość skorzystania z benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie.


Lokalizacja:MokotówSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. dokumentacji w dziale księgowości, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.