Operator obrabiarek CNC

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator obrabiarek CNC

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • Kontrola pracy maszyny, ustawianie, wprowadzanie korekt
  • Dbałość o stanowisko pracy i powierzone maszyny
  • Kontrola wykonywanych detali

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC

Oferujemy:

  • Nastawienie na długotrwałą współpracę
  • Możliwość szkolenia i rozwoju na stanowisku pracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dojazd pracowniczy
  • Pakiet benefitów Manpower Premium

Gdzie szukać pracy jako Operator obrabiarek CNC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator obrabiarek CNC w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator obrabiarek CNC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator obrabiarek CNC, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.