PHP Magento Developer

Teamquest Wrocław

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Pakiet Ubezpieczeniowy

Historia firmy naszego Klienta sięga 2012 roku. Wtedy też powstało przedsiębiorstwo zajmujące się handlem detalicznym artykułami wyposażenia wnętrz. Pozytywny odbiór firmy na rynku polskim bezpośrednio przełożył się na jej dalszy, dynamiczny rozwój. W roku 2013 powstał sklep internetowy. W roku kolejnym kanał sprzedaży został rozszerzony poza granice państwa. Zaledwie trzy lata od otwarcia firmy, w roku 2015, nasze towary trafiały już do klientów z całej Unii Europejskiej.

Obowiązki:

  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu
  • Tworzenie platformy e-commerce
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • W przyszłości rozwój zespołu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Dobra znajomość praktyczna Magento (1 i/lub 2)
  • Znajomość:
    • OOP i Git
    • bazy danych MySQL
    • serwerów HTTP
  • Umiejętność testowania i dokumentowania kodu
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Umowa B2B z płatnym urlopem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Inne benefity do uzgodnienia
  • Realny wpływ na projekt
  • Pełna autonomia w pracy
  • Wpływ na budowany zespół

Gdzie szukać pracy jako PHP Magento Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: PHP Magento Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako PHP Magento Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Magento Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.