Doradca Klienta Platformy Canal+

DGM Lublin Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

W związku z rozwojem projektu dla Platformy Canal+ zatrudnimy osoby odpowiedzialne za kontakt telefoniczny z obecnymi klientami firmy. Praca stacjonarna w biurze w centrum Lublina na pełen etat.
Platforma CANAL+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce.

Zadania:

- wprowadzanie zamówień do systemu

- telefoniczne informowanie o obecnej ofercie

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekujemy:

-komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

-umiejętności budowania relacji z klientami

-dobrej dykcji i nienagannej kultury osobistej
-dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Gwarantujemy:

-wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową 14,70 zł netto/h+ rozwinięty system premiowy

-możliwość zatrudnienia na umowie o pracę po okresie próbnym

-wypłaty tygodniowe bądź miesięczne (wybierasz sam)

-profesjonalne wdrożenie

-codzienne szkolenia podnoszące umiejętności

-liczne konkursy z nagrodami (np. telefony komórkowe, wyjścia do kina)

-wolne weekendy

Gdzie szukać pracy jako Doradca Klienta Platformy Canal+

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Klienta Platformy Canal+ w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DGM lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Klienta Platformy Canal+ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Klienta Platformy Canal+, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.DGM praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.