Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244)

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Praca Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244)

Opis stanowiska
  • zarządzanie procesem wytwarzania i tłumaczenia na j. polski dokumentacji technicznej
  • tłumaczenie i optymalizację interfejsów użytkownika w polonizowanych wersjach oprogramowania WAGO
  • wykonywanie dokumentacji i instrukcji do aplikacji automatyki realizowanych przez WAGO
  • weryfikacja merytoryczna publikacji technicznych
  • archiwizowanie dokumentacji w zasobach informatycznych oraz za nadzór nad aktualizacją dokumentów
  • opracowywanie prezentacji szkoleniowych oraz weryfikację w zakresie poprawności merytorycznej
  • samodzielne prowadzenie szkoleń technicznych
Wymagania
  • Jesteś idealnym kandydatem, gdy:
  • ukończyłeś uczelnię wyższą techniczną na kierunku automatyka, elektrotechnika lub na innym kierunku inżynieryjnym i posiadasz dodatkowo tytuł technika automatyka/elektryka
  • posiadasz wiedzę z zakresu elektrotechniki, automatyki przemysłowej (komunikacja sieciowa, SCADA), urządzeń elektrycznych, projektowania
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w obszarze automatyki przemysłowej
  • posiadasz doświadczenie w samodzielnym tworzeniu instrukcji obsługi urządzeń oraz w tworzeniu procedur postępowania
  • cechuję Cię wysoka poprawność językowa, umiejętność jasnego przekazywania informacji w mowie i piśmie, w tym znajomość terminologii elektrycznej i informatycznej
  • komunikujesz się w języku niemieckim w stopniu dobrym lub bardzo dobrym
  • poziom B2/C1
  • potrafisz się również komunikować w języku angielskim
  • mile widziane
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • lubisz prowadzić prezentacje
  • cechuje Cię wysoka komunikatywność
  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie na stanowisku dydaktycznym/szkoleniowym lub w przygotowywaniu publikacji na tematy techniczne dla prasy lub do internetu
Oferujemy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stabilną i ciekawą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: "Akcja jabłko", "Rowerowe WAGO" oraz wiele innych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Dokumentacji i Szkoleń z językiem niemieckim (nr ref.: 10244), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.