Kasjer/Kasjerka - zarób 1500 zł na rękę przy połowie etatu - sklep w Rzgowie


Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

System premiowy

Umowa Zlecenie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z okolic Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko Kasjera/Kasjerki.


Pracuj z nami!

Jesteś studentem/studentką i chcesz połączyć pracę z nauką? My dajemy Ci taką możliwość!

Dołącz do pracowników hali sprzedażowej w Rzgowie i sam ustalaj swój grafik. 

Poszukujemy osób dyspozycyjnych na minimum 80 godzin miesięcznie od poniedziałku do soboty. 

Zaoferujemy Ci umowę zlecenie i 17,50 zł/h na rękę. Unikaj nieobencości nieusprawiedliwionych i zgarniaj dodatkowe 100 zł miesięcznie!

Zgłoś się do nas i zapytaj o szczegóły :) 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kasjer/Kasjerka - zarób 1500 zł na rękę przy połowie etatu - sklep w Rzgowie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kasjer/Kasjerka - zarób 1500 zł na rękę przy połowie etatu - sklep w Rzgowie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kasjer/Kasjerka - zarób 1500 zł na rękę przy połowie etatu - sklep w Rzgowie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer/Kasjerka - zarób 1500 zł na rękę przy połowie etatu - sklep w Rzgowie, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.