Magazynier

LeasingTeam Group Swobodnia Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Fundusz socjalny

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier​

Zadania:

* Realizacja przyjęcia towaru do magazynu,
* Kompletacja zamówień od klientów,
* Sortowanie i pakowanie towaru,
* Obsługa wydania towaru.

Wymagania:

* Zaangażowanie i chęć do pracy,
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
* Umiejętność pracy w zespole,
* Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Oferujemy:

* Zapewniamy bezpłatny transport do pracy!
* Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
* Atrakcyjne wynagrodzenie od 2500zł brutto + rozbudowany system premiowy,
* Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn!
* Praca dla kobiet oraz mężczyzn!
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Możliwość rozwoju i awansu,
* Kompleksowe wdrożenie na początku zatrudnienia,
* Wsparcie oraz stałą opiekę koordynatora,
* Bogaty pakiet socjalny.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia -- nr certyfikatu 636.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Swobodnia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Swobodnia dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.