Kompletowanie zamówień kapsułek do kawy - mile widziane kobiety - wynagrodzenie 14,64 euro brutto/h - Belgia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Gent, Belgia
 • 12-12-2019 , do końca 239 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pakowacza/ pracownika magazynowego dla belgijskiej firmy z branży logistycznej.

Twoje zadania:

 • kompletowanie niewielkich zamówień 
 • kompletacja małych kapsułek do kawy
 • pakowanie w systemie pick to lights
 • praca monotonna w systemie zmianowym

Nasze oczekiwania:

 • gotowość do pracy w nocy
 • efektywność i precyzyjność w działaniu
 • doświadczenie w pracach magazynowych/ kompletowaniu zamówień
 • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Oferujemy:

 • polska umowa o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii
 • podstawowa stawka 12,56 euro brutto/h wzbogacona dodatkami (premia zmianowa - łącznie 13,50 euro brutto/h i premia za zmiany nocne - łącznie 14,63 euro brutto)
 • czeki żywieniowe (6,5 euro brutto/dzień) przysługujące w przepracowane dni
 • 13. pensja - premia roczna
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
 • karta paliwowa za wyjazd własnym samochodem
 • 50 euro netto za polecenie innego pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek
Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Kompletowanie zamówień kapsułek do kawy - mile widziane kobiety - wynagrodzenie 14,64 euro brutto/h - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kompletowanie zamówień kapsułek do kawy - mile widziane kobiety - wynagrodzenie 14,64 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kompletowanie zamówień kapsułek do kawy - mile widziane kobiety - wynagrodzenie 14,64 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kompletowanie zamówień kapsułek do kawy - mile widziane kobiety - wynagrodzenie 14,64 euro brutto/h - Belgia, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie