Betoniarz z umiejętnością obsługi suwnicy - wynagrodzenie 14 euro brutto/h - praca w Belgii Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

 • Waregem, Belgia
 • 13-12-2019 , do końca 170 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży betoniarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik betoniarni obsługujący suwnice.

Opis stanowiska pracy

 • prace betoniarskie
 • obsługa suwnicy
 • inne prace zwiaząne z produkcją schodów

Jeśli wykazujesz się

 • pierwszym doświadczeniem na stanowisku operatora suwnicy
 • praktyką na stanowisku betoniarza
 • certyfikatami potwierdzającymi Twoje umiejętności z tego zakresu
 • znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • ubezpieczaniem w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • gotowością do wyjazdu własnym środkiem transportu

Jeśli chcesz zyskać

 • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • wysokie wynagrodzenia w kwocie 14 euro brutto/h z możliwością podniesienia stawki do 15,86 euro brutto/h po 6 miesiącach
 • nadgodziny płatne 21 euro brutto/h (pow. 9 godzin przepracowanych na jednej zmianie)
 • benefity w postaci, trzynastej pensji, opieki medycznej, karty paliwowej
 • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
 • szkolenia oferowane przez pracodawcę
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikuj już dziś!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Betoniarz z umiejętnością obsługi suwnicy - wynagrodzenie 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Betoniarz z umiejętnością obsługi suwnicy - wynagrodzenie 14 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Waregem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Betoniarz z umiejętnością obsługi suwnicy - wynagrodzenie 14 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Betoniarz z umiejętnością obsługi suwnicy - wynagrodzenie 14 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Waregem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.