Specjalista ds. Kadr i Płac - 1/2 etatu - od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją biomasy drzewnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac.


Jeżeli:

 • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale Kadr i Płac
 • miałaś/-eś styczność z księgowością
 • przepisy prawa pracy nie są Ci obce

Czytaj dalej! To oferta wprost dla Ciebie!​

Aplikuj i sprawdź się w:

 • obsłudze kadrowej Pracowników
 • czynnościach księgowych
 • rozliczaniu kierowców
 • naliczaniu wynagrodzenia oraz sporządzaniu umów

Uwaga! Jeśli nie posiadasz doświadczenia w rozliczaniu Kierowców, ale jesteś zmotywowana/y i gotowa/y na naukę, chętnie Cię poznamy!

Gwarantujemy:

 • umowę o pracę
 • pracę w wymiarze ½ etatu w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku
 • dostęp do prywatnej opieki medycznej
 • solidną podstawę wynagrodzenia oraz premie

Dodatkowe informacje

Czekamy na Ciebie w naszym biurze nad Odrą.

Aplikuj i rozpocznij zatrudnienie jeszcze w listopadzie!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac - 1/2 etatu - od zaraz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac - 1/2 etatu - od zaraz w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac - 1/2 etatu - od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac - 1/2 etatu - od zaraz, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Agnieszka Filipiuk

e-mail a.filipiuk@ksservice.pl

phone 504862895

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie