Java Developer / Programista Java

Teamquest Katowice

Opieka lekarska

Praca Zdalna

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Pakiet Ubezpieczeniowy

Nasz Klient to specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów: *Zarządzanie usługami wg ITIL (Services Management), * Transformacja cyfrowa (Digital Transformation), * Doradztwo i specylistyczne szkolenia * Rozwój Aplikacji (Application Delivery). Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia. Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak: Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-Mobile, PGE. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Java Developer / Programista Java

Obowiązki:

  • Rozwój oraz rozbudowa istniejącej aplikacji bankowej dla Klientów indywidualnych
  • Implementacja nowych rozwiązań w ramach istniejącego projektu
  • Wytwarzanie oprogramowania w ramach aplikacji, zgodnie z obowiązującymi standardami (uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa)
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz wzajemnego przeglądu oprogramowania stworzonego w zespole

Wymagania:

  • Znajomość:
    • Java 8
    • Spring
    • Oracle 12c
    • Git
    • Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem czystego kodu oraz testami jednostkowymi
  • 4 lata doświadczenia
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość zasad architektury opartej o mikroserwisy
    • Znajomość zagadnień programowania systemów rozproszonych i aplikacji wielowątkowych
    • Umiejętność konfiguracji Splunk pod kątem monitorowania aplikacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów w oparciu o najnowsze dostępne technologie
  • Okazjonalna praca zdalna

Gdzie szukać pracy jako Java Developer / Programista Java

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java Developer / Programista Java w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java Developer / Programista Java Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer / Programista Java , praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.