Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów

Teamquest Tajęcina

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Dla polskiego klienta , który od 30 lat działa na rynku krajowym i międzynarodowym wdrażając i integrując systemy IT dedykowane dla różnych sektorów gospodarki oraz administracji publicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów

Obowiązki:

  • Prowadzenie prac analitycznych mających na celu określenie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie wdrożeń USOS
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności wdrożonych systemów, konfiguracja i optymalizacja dokumentów w środowiskach Klientów
  • Tworzenie dokumentacji podwykonawczych związanych ze zrealizowanymi projektami
  • Raportowanie wykonywanych działań
  • Wsparcie klientów po wdrożeniu

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft lub Linux
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat.B
  • Dodatkowe atuty:
    • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do zarządzania uczelniami (USOS,Uczelnia.XP) lub systemów klasy ERP
    • Znajomośc aktów prawnych z zakresu szkolnictwa wyższego oraz zagadnień administracyjno-prawnych
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji i pisania procedur obsługi i instalacji systemów informatycznych
    • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
    • Znajomość i umiejętność stosowania wybranych metodyk zarządzania projektami
    • Tworzenie raportów, zestawień danych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny ,sportowo-rekreacyjny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Gdzie szukać pracy jako Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów w miejscowości: Tajęcina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant wdrożeniowy Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów , praca w Tajęcina dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.