Business Intelligence Analyst

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta jednej z największych firm na świecie świadczącej usługi doradztwa polskim oraz międzynarodowym podmiotom we wszystkich sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej , ubezpieczeniowej , farmaceutycznej , handlu i produkcji dóbr oraz usług konsumpcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko: Business Intelligence Analyst

Obowiązki:

  • Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi BI
  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu w zakresie analizy wymagań oraz identyfikacji źródeł danych po stronie klienta
  • Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowych, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka DAX oraz programu Power BI
  • Dobra znajomość języka T-SQL
  • Doświadczenie w projektowaniu raportów oraz kokpitów zarządczych zarówno w warstwie technicznej jak i wizualnej
  • Doświadczenie w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań
  • Znajomość pozostałych komponentów Power Platform ( PowerApps, Flow )
  • Praktyczna znajomość MS SQL Server ( SSIS, SSAS, SSRS )
  • Znajomość języka Python/GNU R
  • Znajomość języka JavaScript/TypeScript

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość dofinansowania przez Klienta egzaminów organizowanych przez Microsoft

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Business Intelligence Analyst

Jaka oferta pracy na stanowisku: Business Intelligence Analyst w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Business Intelligence Analyst Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Business Intelligence Analyst , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.