Konsultant ds. obsługi klienta Orange Katowice -- rozmowy wyłącznie przychodzące

Imar Service Group Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Darmowy posiłek

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Pakiet Ubezpieczeniowy

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących - to klient dzwoni do Ciebie, jeśli czegoś potrzebuje
  • Odpowiadanie klientom na pytania dotyczące płatności,
  • Pomoc w obsłudze urządzeń mobilnych - telefonów, smartfonów,
  • Proponowanie zainteresowanym klientom usług Orange (możliwość zdobycia premii)

Oczekujemy:

  • Komunikatywności
  • Sprawnej obsługi komputera
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności od 25 listopada 2019r.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (od pierwszego dnia),
  • Podstawowe wynagrodzenie 15,00 zł/brutto/godzina na początek,
  • Dodatkowo, dla zainteresowanych, wynagrodzenie można powiększyć próbą podejmowania sprzedaży oraz dobrą jakością obsługi - oferujemy przejrzysty system premiowy składający się z: premii sprzedażowej 100 -1500 zł oraz dodatkowo premii jakościowej 500-1200 zł brutto.
  • Płatne szkolenie (w ramach umowy o pracę) - nie wymagamy doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy - tj. zmiana stanowiska, szereg szkoleń podnoszących kwalifikacje, wzrost płacy
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie trenerów, kierownika oraz współpracowników
  • Darmową strefę relaksu i rekreacji (m.in. fotele do masażu, piłkarzyki) oraz cykliczne darmowe spotkania ze specjalistami - dla nowo zatrudnionych możliwy w grudniu bezpłatny masaż specjalistyczny wykonany przez fizjoterapeutę
  • Dopłaty do benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karty Multisport oraz darmowe kursy językowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracując i awansując w strukturach największego operatora telekomunikacyjnego w kraju.
  • Codziennie darmowe świeże owoce dla wszystkich pracowników

W naszej pracy pomaga się Klientom sieci dzwoniącym z problemem lub rzadziej reklamacją. Nie jest to typowe Call Center, gdzie dzwoni się do przypadkowego klienta i zachęca do zakupu oferty - tutaj przy okazji obsługi, realizowana jest dosprzedaż usług. Zainteresowani premiami konsultanci, przy pomocy odpowiednich narzędzi, w trakcie obsługi, dowiadują się jaką ofertą dany klient mógłby być zainteresowany, co daje możliwość efektywnej dosprzedaży i uzyskiwania naprawdę dużych premii, bez nacisku na agresywną sprzedaż.

Gdzie szukać pracy jako Konsultant ds. obsługi klienta Orange Katowice -- rozmowy wyłącznie przychodzące

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant ds. obsługi klienta Orange Katowice -- rozmowy wyłącznie przychodzące w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant ds. obsługi klienta Orange Katowice -- rozmowy wyłącznie przychodzące Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. obsługi klienta Orange Katowice -- rozmowy wyłącznie przychodzące, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.