Pracownik inwentaryzacji

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik inwentaryzacji

PRACOWNIK INWENTARYZACJI w sklepie odzieżowym w dn. 4.11.2019 od godz. 17.00

Zakres obowiązków:

  • Liczenie towaru
  • Raportowanie ilości towaru

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność w danym dniu
  • Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie- stawka 20 zł brutto

Dodatkowe informacje

Więcej inf. pod nr tel. 665-777-525 od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00

www.workprofit.pl

Gdzie szukać pracy jako Pracownik inwentaryzacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji w miejscowości: Zamość jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik inwentaryzacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik inwentaryzacji, praca w Zamość dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.