Praca z dowozem, 16,50zł/h brutto + 1,20zł/h premii + dodatki Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 27-11-2019 , do końca 222 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Szukasz...

siedzącej pracy na produkcji, w której będziesz mogła/mógł wykorzystać swoje zdolności manualne?

Oczekujesz stabilności w zatrudnieniu oraz przejrzystych warunków?

Sprawdź Nas!

Aplikuj i pracuj ...

przy produkcji podzespołów elektronicznych.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Co więcej, nie musisz martwić się o dojazd – dowieziemy Cię do firmy!

Dorzucimy także bogaty pakiet socjalny i darmowe napoje!

Wymagania:

  • zręczność i chęć nauki
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Dodatkowe Informacje

Praca w miejscowości Mierzyn.

Bezpłatny dowóz z Polic oraz ze Szczecina (Pomorzan, Centrum i Prawobrzeża).


Opieka lekarska

Umowa o pracę

System premiowy

Bony Świąteczne

Dopłata do Wakacji

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca z dowozem, 16,50zł/h brutto + 1,20zł/h premii + dodatki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca z dowozem, 16,50zł/h brutto + 1,20zł/h premii + dodatki w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca z dowozem, 16,50zł/h brutto + 1,20zł/h premii + dodatki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca z dowozem, 16,50zł/h brutto + 1,20zł/h premii + dodatki, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.