Księgowy ds. Należności

Hays Accountancy Finance Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Księgowy ds. Należności
Warszawa
NR REF.: 1130960

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją elektroniki poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Księgowego/Księgowej ds. Należności (AR Accountant).


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie operacji z obszaru AR, bieżącą analizę struktury należności, utrzymywanie kontaktu z klientami – wyjaśnienie wszelkich nieścisłości, nadzór merytoryczny, monitorowanie procesu płatności, kontrola i windykacja należności. Do zakresu obowiązków na tym stanowisku będzie należeć także cykliczne raportowanie stanu należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Wymagania:

Idealni Kandydaci powinni posiadać wykształcenie kierunkowe i minimum roczne doświadczenie w obszarze AR (Accounts Receivable). Wymagana jest także bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2). Osoba na tym stanowisku powinna cechować się wysoką odpowiedzialnością, dbałością o szczegóły, umiejętnością pracy w zespole i chęcią rozwoju.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w oparciu o umowę, pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną czy vouchery lunchowe), możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji oraz lokalizację z dogodnym dojazdem.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Księgowy ds. Należności

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowy ds. Należności w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowy ds. Należności Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy ds. Należności, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.