Executive Assistant

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Executive Assistant
Warszawa
NR REF.: 1129786

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Executive Assistant


Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wsparcie Dyrektora we wszelkich kwestiach administracyjnych, związanych m.in z: zarządzaniem kalendarzem spotkań, organizacją podróży służbowych czy rozliczaniem delegacji. Co więcej, osoba ta będzie miała okazję wspierać ciekawe, międzynarodowe projekty realizowane przez dział marketingu i sprzedaży.

Wymagania:

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, posługujące się j. angielskim na poziomie zaawansowanym. Poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, skrupulatnych, dobrze zorganizowanych o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w renomowanej firmie o globalnym zasięgu i możliwości rozwoju w strukturze firmy. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję pracować nowoczesnej, komfortowej przestrzeni biurowej w Centrum Warszawy, a przede wszystkim - w przyjaznej atmosferze wśród profesjonalistów z pasją. Oferujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, pakiet benefitów i możliwość pracy z domu.Oferta dotyczy pracy na 1 rok z realną możliwością dalszej, długofalowej współpracy.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Executive Assistant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Executive Assistant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Executive Assistant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Executive Assistant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.