Executive Assistant

Hays Office Warszawa

Warszawa
NR REF.: 1129786

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za wsparcie Dyrektora we wszelkich kwestiach administracyjnych, związanych m.in z: zarządzaniem kalendarzem spotkań, organizacją podróży służbowych czy rozliczaniem delegacji. Co więcej, osoba ta będzie miała okazję wspierać ciekawe, międzynarodowe projekty realizowane przez dział marketingu i sprzedaży.

Wymagania:

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, posługujące się j. angielskim na poziomie zaawansowanym. Poszukujemy osób o wysokiej kulturze osobistej, skrupulatnych, dobrze zorganizowanych o rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w renomowanej firmie o globalnym zasięgu i możliwości rozwoju w strukturze firmy. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję pracować nowoczesnej, komfortowej przestrzeni biurowej w Centrum Warszawy, a przede wszystkim - w przyjaznej atmosferze wśród profesjonalistów z pasją. Oferujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, pakiet benefitów i możliwość pracy z domu.Oferta dotyczy pracy na 1 rok z realną możliwością dalszej, długofalowej współpracy.

Gdzie szukać pracy jako Executive Assistant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Executive Assistant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Executive Assistant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Executive Assistant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.