IT Recruiter

Hays Office Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

IT Recruiter
Warszawa
NR REF.: 1130927

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nowych technologii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji IT


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za prowadzenie end-to-end procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru IT. Szczegółowe zadania będą obejmowały współpracę z managerami, tworzenie ogłoszeń, selekcję aplikacji i aktywne poszukiwanie kandydatów na portalach. Dodatkowo, rolą osoby na tym stanowisku będzie kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez budowanie candidate experience na każdym etapie procesu rektacyjnego.

Wymagania:

Do aplikowania zapraszamy osoby z doświadczeniem w poszukiwaniu kandydatów na role IT. Wymagamy komunikatywnej znajomości j. angielskiego. Poszukujemy osób dobrze zorganizowanych, komunikatywnych, cierpliwych i zaangażowanych.

Oferujemy:

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w znanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a dodatkowo – przyjazną atmosferę pracy i benefity. Oferta dotyczy pracy na 6 miesięcy z możliwością dalszej współpracy.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako IT Recruiter

Jaka oferta pracy na stanowisku: IT Recruiter w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako IT Recruiter Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Recruiter, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.