Dyrektor Sprzedaży

Warszawa
NR REF.: 1130572

Dla mojego Klienta, firmy będącej liderem w dziedzinie technologii oraz globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług IT, poszukuję osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Obowiązki:

Dyrektor Sprzedaży będzie zarządzał 80-osobową grupą w kanale direct. Poszukujemy osoby mającej doświadczenie wnowoczesnej technologii, o konsultacyjnym podejściu i operacyjnym nastawieniu. Głównym celem będzie odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży podległego zespołu, rozwój koordynacja działań biznesowych, wsparcie merytoryczne i motywowanie zespołu, a także osobiste wizyty u kluczowych klientów.

Wymagania:

Szansę na objęcie opisanego stanowiska ma osobadoskonale zorganizowana, ambitna, umiejętnie zarządzająca zespołem, potrafiąca być autorytetem i wsparciem. Ponadto powinna posługiwać się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje niezbędne narzędzia do pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop; bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz szkolenia i rozwój osobisty

Dodatkowe informacje

Czy jest Pan otwarty na rynek pracy i może być Pan zainteresowany ofertą? Jeśli tak, to bardzo proszę o przesłanie swojego CV bezpośrednio na mój adres mailowy: bereza@hays.pl. Chętnie się z Panem skontaktuję i porozmawiam o ofercie.

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.